KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14609492
nr 1460 9492
Träsnitt
Japan, Triptyk, Signerad, yttermått inklusive ram: 41x82 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:35:04
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr